Dům MYSET

Naše typové rodinné domy jsou dostupné a pohodlné bydlení pro jednotlivce, pár i celou rodinu. Domy dodáváme v provedení hrubá stavba, basic nebo na klíč.

Dům od 1+1 do 6+1, aneb dům pro všechny

Domy MYSET mají řešení pro každého, kdo touží mít rychle nový a kvalitní dům. Ať jste pár s nemluvnětem nebo se chystáte do penze, naše dřevostavby jsou tím správným řešením, které Vám nabídne příjemný prostor pro bydlení.

Jednotlivé domy jsme navrhli s velkorysým přístupem tak, abychom efektivně využili každý kousek prostoru. Díky tomu získáte plnohodnotný dům na velice kompaktním půdorysu.

Navíc si můžete vybrat z různých variant dispozičního řešení od otevřeného 1+1 až po 6+1 s garáží. Podrobné informace najdete v ceníku.

Chytrá dispozice domu

Dispozice našich domů jsou účelné a velmi dobře promyšlené. Dům si zachovává jasně diferencované funkční dělení prostor a velká okna umožňují dokonalé propojení s okolní krajinou a stálé denní osvětlení interiéru.

Provedení domů MYSET můžeme připravit také v provedení open space, čímž získáte otevřený prostor s kuchyňským koutem, samostatnou koupelnou s toaletou a zádveří. Toto řešení je dostupné u všech typů MYSETu.

Výhodou provedení open space u větších domů MYSET je možnost postupného zřizování obytných místností. To ocení zejména mladé páry, kteří potomky mají ještě před sebou a v začátku chtějí do bydlení investovat méně finančních prostředků.

Když časem pocítíte potřebu samostatné místnosti – např. ložnice, dětského pokoje či pracovny, dodáme Vám příčky (včetně elektroinstalací) a rázem si můžete užívat nově vzniklého klidového prostoru.

Výhody provedení open space:

  • Nižší pořizovací náklady.
  • Vzdušné a prostorově otevřené moderní bydlení.

Máte zájem o více informací?

Neváhejte nás kontaktovat!