Výběr fasády

Máte na výběr ze čtyř variant fasády domu. Přírodní Modřín natural, dále modřín s nátěrem – Oregon, elegantní cementovláknité desky v několika barevných variantách a stěrka – tradiční materiál s libovolnou barevnou kombinací.

Modřín natural

Nejvyšší míra přírodního, ekologicky šetrného řešení. Obklad fasády z modřínu. Materiál vyniká dlouhou životností, přirozenou odolností proti hnilobě a plísním, příjemným vzhledem a 100% čistotou a zdravotní nezávadností. Dřevo v průběhu času mění barvu a přechází přes načervenalé tóny k šedé načervenalé barvě se zachováním struktury a textury původního materiálu.

Oregon

Jasná volba pro ty, kdož tíhnou k vzhledu přírodního dřeva a chtějí jej zvýraznit a zachovat na co možná nejdelší dobu. To vše v souladu s přírodním a ekologicky šetrném řešení. Na obklad je použité dřevo modřínu opatřené nátěrem přírodních olejů, které jednak zvýrazní kresbu dřeva a současně omezí změny přírodního materiálu vlivem počasí v průběhu času. Nevýhodou tohoto řešení je nutnost nátěr ochranným olejem po čase opakovat.

Desky

Techno bezúdržbová fasáda. Opláštění domu cementovláknitými deskami umožňuje vyniknout jasným liniím domu a současně mu poskytuje nevšední vzhled. Materiál je zdravotně nezávadný a v případě požadavku na různá barevná řešení poskytuje několik barevných variant dle vkusu majitele. Jasné, elegantní řešení s nádechem exklusivity při zachování moderního vzhledu je nadčasové a má smysl o něm uvažovat i za cenu mírně zvýšených nákladů.

Omítka

Tradice na netradičním domě. Dnes již klasická konstrukce stěrkové probarvované omítky dobře koresponduje s moderním pojetím domu. Fasáda je provedená jako kontaktní a umožňuje téměř libovolnou barevnou kombinaci. Nevýhodou může být usedlejší vzhled, naopak výhodou je mírné zlepšení již tak skvělých tepelných parametrů domu.

Máte zájem o více informací?

Neváhejte nás kontaktovat!