Myšlenka

Již od počátku vývoje domu MYSET bylo základní myšlenkou co nejfunkčnější bydlení a maximální využití prostoru. Nejen, že se nám ji dokonale povedlo uvést v život, ale přidali jsme ještě mnohem víc!

Rychlá a jednoduchá výstavba

Z vlastní zkušenosti víme, že při plánování nového bydlení je zcela zásadní otázkou kolik dům bude stát a za jak dlouho bude možné se nastěhovat.

Proto jsme dům MYSET navrhli tak, aby byla výstavba velmi rychlá a jednoduchá – již za 2 měsíce můžete bydlet.

Ani přípravy stavby nejsou nijak rozsáhlé. Místo klasických základů jsme použili zemní vruty, které poslouží mnohokrát lépe. Tento způsob ukotvení mj. zabrání kontaktu domu s půdními plyny a vlhkostí.

Nízká cena a soulad s přírodou

Další výhodou je poměrně nízká pořizovací cena, s níž se můžete pohodlně vejít do 1 500 000,– Kč. Příjemně vás také překvapí nízké náklady na provoz.

Při navrhování jsme kladli velký důraz na soulad s přírodou. Svým vzhledem dům bez problému zapadne do okolní krajiny a doplní ji vkusnou kombinací obkladového dřeva a velkých oken.

Nové pojetí moderního bydlení

Nezapomněli jsme ani na to, jak příjemné je moci posedět s přáteli před domem a nemuset se při tom starat o počasí. Připravili jsme proto krytou terasu a závětří. Díky tomu a již zmíněným velkým oknům se zahrada a okolí stává nedílnou součástí interiéru domu.

Díky domu MYSET jsme dostali možnost vyjádřit náš nový pohled na moderní bydlení. Vycházeli jsme z vlastních zkušeností, ale stejně tak i z vašich potřeb a přání.

A výsledek opravdu stojí za to. Podívejte se sami.

Máte zájem o více informací?

Neváhejte nás kontaktovat!