Stavba domu

Stavba domu MYSET je rychlá a jednoduchá. Jedná se o stavebnici, která je připravena v dílnách, následně převezena a kompletována přímo na místě stavby. Nyní se však pusťme do správného postupu realizace Vašeho nového rodinného domu

Pozemek

Začněme od úplného počátku – od místa a pozemku, kde bude dům MYSET stát. Je toto území určeno územním plánem obce ke stavění? Je na pozemku zavedena elektřina, vodovod a kanalizace?

To jsou otázky jejichž odpovědi velmi ovlivní dobu začátku výstavby a tím i trvání celé realizace Vašeho domu.

Dokumentace

Spolu s domem MYSET získáváte také dokumentaci potřebnou pro schválení stavebním úřadem. Součástí této dokumentace však není (a ani nemůže být) zohlednění specifického místa výstavby. Umístění domu na Váš pozemek a projekty přípojek Vám po dohodě rádi zpracujeme.

Projednání s úřady

Pro stavbu domu MYSET budete potřebovat minimálně územně-plánovací informaci a ohlášení nové stavby. S jejich vyřízením Vám rádi pomůžeme a případně potřebná povolení sami vyřídíme.

Máte-li o dům MYSET zájem, kontaktujte nás ještě před samotným zakoupením stavebnice MYSET, abychom mohli projednat a připravit potřebné podklady pro stavební úřad.

Výstavba

Vlastní výstavba může začít po odsouhlasení stavby stavebním úřadem. Po dokončení stavby následuje předání veškerých potřebných dokladů a závěrečná prohlídka za účasti stavebního úřadu.


Máte zájem o více informací?

Neváhejte nás kontaktovat!