O nás

Náš tým tvoří kreativní lidé a stavitelé s bohatými zkušenostmi. Díky tomu máme opravdu široký rozhled a vytváříme jedinečné a promyšlené domy.

Čím se zabýváme?

V naší společnosti vznikají projekty pro osobní bydlení, kancelářské prostory, ale i celé developerské projekty. Naším cílem je oslovit každého, který chce kvalitně bydlet.

Navrhujeme domy, zejména dřevostavby v nízkoenergetickém, pasivním či nízkonákladovém standardu. Snažíme se přenést prvky jedinečnosti osobnosti do prostoru. Vytvořili jsme stavebnicové domy i „domy vysoce individuálního charakteru“.

Víme, že úspěšný manažer bydlící na předměstí má jiné požadavky na život a relaxaci než mladá rodina s několika dětmi, bez kterých si životní cestu nedovede představit. Nasloucháme našim klientům a vjemy přenášíme na papír při vzniku nových domovů.

Naše cesta k domu

Rozhodli jsme se vytvořit nový dům pro specifickou cílovou skupinu. Pro lidi, kteří chtějí rychle a kvalitně bydlet a zároveň ušetřit na pořízení i provozu domu.

Výsledkem je nízkonákladový dům MYSET. Konstrukčně se jedná o dřevostavbu z izolačních panelů.

Naše typové domy mají variabilní dispozici. Od open space po 6+1 s garáží. Zastavěná plocha domu se pohybuje od 70 do 157 m², při maximalizaci vnitřní užitné plochy.

Rodinné domy MYSET můžeme postavit od jednoho milionů korun a to včetně DPH!. Toto provedení je vhodné spíše pro rekreaci nebo jako řešení pro 2 dospělé bez dětí.

V naší nabídce naleznete i další typy domů. Ať už se jedná o domy typu bungalov nebo rodinné domy o dvou podlažích.

Připravili jsme pro Vás ceník, kde si můžete sestavit dům přesně podle Vašich potřeb.